Obsługa finansowa i windykacyjna

Obsługa finansowa i windykacyjna2017-01-26T15:12:40+01:00

Obsługa finansowa

Obsługa windykacyjna

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu pragniemy zaproponować Wam w pełni profesjonalne i co najważniejsze w tego typu działalności, skuteczne usługi windykacyjne. Głównym przedmiotem naszej działalności jest windykacja długów poprzez dochodzenie roszczeń finansowych od przedsiębiorców jak i również osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Wdrażane przez nas działania mają na celu szybką pomoc wszystkim tym, którzy chcą skutecznie wyegzekwować swoje wierzytelności. Doświadczenie naszego Zespołu, złożonego nie tylko z doświadczonych w prowadzeniu postępowań sądowych na wszystkich jego stadiach prawników ale ludzi prowadzących od wielu lat działalność gospodarczą pozwala nam dostarczać naszym Klientom unikalnych kompetencji jak i narzędzi do skutecznego wyegzekwowania należności oraz podpowiadać jak mądrze postępować ze swoimi dłużnikami.

Windykacja długów prowadzona przez nasz Zespół wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując doświadczenie i skuteczność w odzyskiwaniu należności trudnych wynikających z nakazu zapłaty, nie zapłaconych faktur, tytułu wykonawczego, umowy cywilno-prawnej, uznania długu, kontraktów, wynajmu lokali, oraz w każdym innym przypadku na podstawie oryginalnych dokumentów.

W ramach usługi podejmujemy na rzecz naszych klientów wszelkie skuteczne działania zmierzające do wyegzekwowania od dłużnika należnych im kwot. Nie pobieramy zaliczek, przedpłat oraz opłat wstępnych lub za analizę sprawy. Nasze wynagrodzenie stanowi prowizja procentowa od faktycznie wyegzekwowanej należności jak i dodatkowo zasądzone na rzecz dłużnika koszty postępowania sądowego.

W ramach obsługi windykacyjnej oferujemy Państwu:

  • przygotowanie profesjonalnego wezwania do zapłaty
  • kontakt z dłużnikiem i konsekwentne negocjacje
  • opracowanie i egzekwowanie realnego programu dobrowolnych spłat
  • pełną obsługę prawną na wszystkich etapach windykacji
  • reprezentowanie przed sądem przez adwokatów i radców prawnych
  • uzyskanie na drodze sądowej tytułu wykonawczego
  • zabezpieczenie wierzytelności
  • przygotowanie wniosku egzekucyjnego
  • wspomagający komornika udział w czynnościach egzekucyjnych